Saeima aicina skolēnus „Ēnot” parlamenta deputātus un darbiniekus

 

Ja vēlies ielūkoties Saeimas darba ikdienā un izzināt deputātu un parlamenta darbinieku darba aizkulises, nenokavē iespēju un līdz 3.februārim piesakies Ēnu dienai Saeimā! Pieteikties Ēnu dienai aicināts ikviens skolēns, kurš vēlas iepazīst parlamenta ikdienu un būt klāt valstij svarīgu lēmumu pieņemšanā.

„No jūsu zinātkāres, uzdrīkstēšanās un vēlmes sasniegt savus mērķus ir atkarīga Latvijas nākotne. Aicinu jūs aktīvi iesaistīties un līdzdarboties Ēnu dienā Saeimā!” uzsver Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Ēnu dienā, kas šogad notiks 10.februārī.

Skolēniem piedāvāta iespēja iepazīt Saeimas darbu, „ēnojot” deputātus, kā arī parlamenta juristus, tulkus, protokola un sabiedrisko attiecību speciālistus, komisiju konsultantus, kā arī citus darbiniekus.

Lai pieteiktos „ēnot” kādu no parlamenta deputātiem vai darbiniekiem, jāaizpilda Saeimas mājaslapā publicētā pieteikuma anketa, motivācijā norādot, kāpēc vēlas piedalīties Ēnu dienā parlamentā un kuru deputātu vai darbinieku vēlas “ēnot”. Pieteikumā jānorāda arī informācija par sevi, un anketa līdz 3.februārim jānosūta uz e-pastu: pasakumi@saeima.lv.

Informācija par apstiprinātajiem Ēnu dienas dalībniekiem ar ziņām par to, kuru deputātu vai darbinieku „ēnos”, tiks publicēta pēc 3.februāra Saeimas mājaslapā Ēnu dienai veltītajā sadaļā: http://www.saeima.lv/lv/sabiedribas-lidzdaliba/enu-diena-1.

Jautājumu gadījumā varat vērsties pie pedagoga Kristera Dzeņa.