Meistarstiķis “Erudīts” rezultāti un atsauksmes

1. vieta – 24 komanda

2.vieta – 1 komanda

3.vieta – 11 komanda un 18 komanda

Apsveicam uzvarētājus!

Atsauksmes

  • Pasākums ”Meistarstiķis” bija interesants pasākums, kad varēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem un, protams, varēja pilnveidot spējas komandas darbā. Stacijas bija interesantas, bet, manuprāt, visinteresantākā bija atjautības uzdevumu pildīšana.

Melngailis Arvils, 3.L

  • Meistarstiķis patika, jo iepazinu vēl trīs cilvēkus no pirmā kursa, kuri bija čakli un strādīgi palīdzot izpildīt nepieciešamos uzdevumus. Visvairāk patika stacija, kurā vajadzēja atbildēt uz āķīgiem jautājumiem.

Meija Linards, 3.G

  • Manuprāt, meistarstiķis “Erudīts” bija veiksmīgi izdevies pasākums, kurš skolas audzēkņiem deva iespēju gan pierādīt savu atjautību, gan radošumu, gan zināšanas. Pieturas punktā “KASE” audzēkņiem bija iespēja pierādīt sevi darbībās ar skaidru naudu, aizpildot inkasācijas aktu. Šajā uzdevumā lieliski noderēja matemātikas zināšanas, kā arī prasme strādāt komandā, lai kopīgiem spēkiem, ierobežotā laikā paveiktu maksimālo. Katrs sevi gribēja pierādīt no labākās puses, kā arī visa pasākuma laikā saglabājās patīkams sacensības gars.

Zemīte Sintija 4.G

  • Pasākums patika, bet izglītojamie nemācēja komandās sadarboties, lai būtu efektivitāte. Cilvēki nemāk pierakstīt pareizi naudas mērvienības un nācās teikt kas kā jādara un brīžiem koriģēt viņu domas un pierakstu.

Pirtnieks Otto Pēteris 4.G

  • Meistarstiķī man vislabāk patika noliktavas un kases stacija, kuras nebija īpaši vieglas nācās pielietot savas zināšanas par noliktavas loģistiku, un arī prasmes veikt inkasāciju. Restorāna stacijā bija diez gan interesanta, jo varēju iejusties restorāna darbinieka ādā. Meistarstiķis uz mani atstāja tikai pozitīvas emocijas, un šādus pasākumus vajag atkārtot.

Ostapko Daniels 3.G

  • Bija ļoti interesanti, nepatika tas, ka mūsu komandā bija tikai loģistikas, reklāmas un komercdarbības kursa pārstāvji un restorāna stacijā nebija neviena, kurš kaut ko zinātu, tādēļ pazaudējam punktus. Visvairāk patika stacijas “Kase” un “Noliktava”, ka arī stacija, kur vajadzēja atbildēt uz jautājumiem. Ceru, ka būs vēl iespēja piedalīties tādos pasākumos, lai pilnveidotu savas zināšanas un iegūt jaunu pieredzi.

Dombrovska Eleonora 3.G