Projektu vadības čempionātā RTPV 3.vieta valsts mērogā

Ar RISEBA augstskolas atbalstu otro gadu Latvijā norisinājās IPMA Young Crew Latvia organizētais Projektu vadības čempionāts vidusskolēniem, kurā tika aicināti piedalīties skolēni, kam ir interese apgūt Projektu vadības pamatus un izzināt attiecīgās profesijas specifiku. Projektu vadības čempionāts ir konkurss, kurā skolēnu komandas savā starpā sacenšas Projektu vadības zināšanās. Čempionātā bija divas kārtas: kvalifikācijas kārta, kura notika 14. oktobrī  un fināla kārta, kura norisinājās  21. oktobrī. Ar prieku varam teikt, ka šajā pasākumā piedalījās arī 4 izglītojamās no Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas 3.D kursa: Agnese Smiļģe, Alise Zaķe, Karīna Kononova, Sandra Glazkova un ieguva godalgoto 3.vietu 57 skolu konkurencē.

Alise Zaķe:

“Piedaloties šajā pasākumā esam ieguvušas lielu pieredzi un prieku. Bija grūti, bet Mēs to paveicām un mums izdevās!

Protams, sakām lielu paldies skolotājiem Ilzei Pirktiņai un Kristeram Dzenim par palīdzību, bez viņiem rezultāts nebūtu tik labs, mēs to paveicām visi kopā!”

Agnese Smiļģe:

“Piedaloties šajā pasākumā ieguvām jaunu pieredzi, komandas saliedētību un gandarījumu par paveikto!”

Sandra Glazkova:

“Šis pasākums mums deva iespēju strādāt komandā, veikli atrisināt uzdevumus un pārvarēt uztraukumu uzstājoties . Protams, guvām arī jaunus iespaidus un jaunas paziņas.”

Karīna Kononova:

“Bija ļoti interesanti un izzinoši piedalīties šādā konkursā, mēs guvām noderīgu pieredzi, uzzinājām daudz jauna un svarīga. Liels paldies šī konkursa organizatoriem. Paldies mūsu pedagogiem par palīdzību un atbalstu.
Un protams vēlos pateikt paldies savai komandai par sadarbību un izpalīdzību, Jūs esat labākie!”

Apsveicam 3.D kursa komandu un skolotājus ar nozīmīgu uzvaru!

Mēs ar Jums lepojamies!

Neliels ieskats apbalvošanas ceremonijā: