Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu biznesa plānu konkurss Malnavā

Biznesa plānu konkurss šogad notika tālu prom no Rīgas – Malnavā. RTPV pārstāvēja divas mūsu audzēknes – Amanda Laura Beinaroviča (4.C kurss) un Viktorija Simsone (4.L kurss) divu skolotāju – Tatjanas Džuglejas un Nadeždas Markinas pavadībā. Kā jau vienmēr konkursos – ir gan stress, gan prieks! Neskatoties uz mūsu kopīgo uztraukumu, iepriecināja mūsu audzēkņu atraktīva un pārliecinoša uzstāšanās. Parādījām sevi, paskatījāmies uz pārējiem dalībniekiem un noteikti ieguvām noderīgu pieredzi mūsu turpmākajai profesionālajai darbībai.

Viktorija par konkursu saka šādi: “Piedaloties biznesa plānu konkursā, guvu lielu pieredzi ne tikai tā veidošanā, bet arī prezentējot savu darbu lielai un nepazīstamai publikai. Ļoti interesanti un aizraujoši bija apskatīt man pavisam nepazīstamu ciemu Malnava. Iesaku visiem piedalīties šajā konkursā arī nākamgad, tā ir lieliska iespēja pilnveidot savas biznesa idejas.”

Amanda par konkursu saka šādi: “Šis bija viens no iespaidiem bagātākajiem konkursiem, kuros esmu piedalījusies. Man ļoti patika konkursa atmosfēra. Tajā piedalījās atraktīvi jaunieši, kas izdomājuši izcilas un interesantas idejas, kā arī ir gatavi tās realizēt. Liels paldies skolotājiem par atbalstu biznesa plāna sagatavošanā un arī prezentēšanā!”

 

 

Informāciju sagatavoja: Kristers Dzenis

 

 

 

biznesa plana konkurss2

 

biznesa plana konkurss1 biznesa plana konkurss3