Pārdaugavas svētki

Š.g. 20.maijā Arkādijas parkā gan lieliem, gan maziem bija iespēja iepazīties ar dažādu organizāciju izveidotajām aktivitātēm. Arī Latvijas Samariešu Apvienība (LSA) aktīvi darbojās šajā dienā, kuriem palīdzēja brīvprātīgie, tai skaitā mūsu skolas audzēkne Kristīne Kārkliņa (1.D kurss) un skolotāja Tatjana Džugleja. Visas dienas garumā bija dažādas aktivitātes, kuras deva iespēju iejusties gados veca cilvēka un ar bērniem strādājoša cilvēka lomā, kā arī varēja mācīties sniegt pirmo palīdzību. Visiem kopā bija interesanti un jautri. Mūsu skolā vienmēr atrodas jaunieši un skolotāji, kuriem patīk brīvprātīgais darbs.

 

1Skolotāja Tatjana ar LSA palīgu SAM Bernāru (suns) un dažiem brīvprātīgajiem.

 

2Skolotāja Tatjana un 84.vidusskolas brīvprātīgais Jānis iepazīstina aktīvistus ar spēles noteikumiem.

 

3Kristīne iemēģina vienu no spēles priekšmetiem – brilles, kuras bija nepieciešamas, lai aktīvisti spētu kaut nedaudz saprast, cik slikti redz gados veci cilvēki.

 

Informāciju sagatavoja 1. D kursa izglītojamā Kristīne Kārkliņa