Uzdrīkstēšanās un iespējas

Šogad marta sākumā viesojos RTPV, lai tiktos ar audzēkņiem un pastāstītu par to, kā top grāmatas un kā skolā iegūtās prasmes un zināšanas iespējams realizēt tieši grāmatniecības nozarē. Stunda beidzās, audzēkņi aizsteidzās uz nākamo nodarbību, lai paveiktu skolotāju uzdoto praktisko  uzdevumu – izveidot grāmatas vāku.

Taču pati sapratu, ka ir kāds slieksnis, kurš būtu jāpārkāpj un, to pārvarēt, iespēja ir tieši šajā skolā, proti, iegūt novērtējumu savam 17 gadu ilgajam darbam izdevniecībā “Annele” un atvērt “durvis rītdienai” jau plašākas.

Neiztiku bez šaubām un  daudziem, šķiet, sākumā nepārvaramiem šķēršļiem, bet, ja nu reiz izlemts, tad arī darīts  – sāku gatavoties eksāmenam. Atkārtojot un apgūstot atkal ko jaunu, esmu saskatījusi iespējas, kā uzlabot savas izdevniecības darbu, kā arī iespējas, piedāvāt savas prasmes un zināšanas darba tirgū.

Aicinu ikvienu, saņemt spēkus, uzdrīkstēties un izmantot šo iespēju, lai tiktu novērtētas jūsu ārpus formālās sistēmas apgūtās profesionālās kompetences. Protams, eksāmena rītā krūtīs sirds trīcēja, pēc tik daudz gadiem atgriezties skolas solā, kad Tev blakus sēž jauni un gudri cilvēki. Mērķis jau mums visiem viens  – saņemt pozitīvu novērtējumu. Un mums tas izdevās un izdevās ļoti labi. Īpašs paldies Skolas administrācijai un skolotājām – Dainai Kaparkalējai, Zojai Petročenko, Nadeždai Markinai, Tatjanai Džuglejai un Baibai Sergejevai – par iedrošinājumu un atbalstu.

 

Lai skaista un saulaina vasara un veiksmīgs, radošs jaunais mācību gads!

 

Cieņā,

Iluta Moldane-Greiškane