Atskats uz septembra aktivitātēm

Atskaite par sporta dienu!

 

Sporta diena pirmajiem kursiem šogad notika 12. septembrī BJC ‘’Laimīte’’.

Seši pirmie kursi piedalījās sporta dienā, lai saliedētos septiņās dažādās stafetēs:

  1. Slapjie baloni

  2. Basketbols

  3. Bumbiņ mešana

  4. Dūres spēkā

  5. 100m skrējienā

  6. Tāllēkšana

  7. Lecamauklu lēcieni

Stafetes palīdzēja veidot un organizēt mūsu skolas audzēkņi no trešajiem un ceturtajiem kursiem.

Apsveicam:

  1. Vieta – 1.R kurss

  2. Vieta – 1.d kurss

  3. Vieta – 1.S kurss

Pašpārvalde aptaujāja sešus pirmos kursus ar šādiem jautājumiem:

1.Vai Tev patika sporta diena?

2.Kura no stafetēm Tev patika vislabāk?

3.Vai Tu vēlētos kaut ko mainīt sporta dienā/stafetēs?

4.Esi gatavs palīdzēt un veidot sporta dienu nākamgad?

5. Kā tev šķiet apbalvot par kopējo klases sasniegumiem vai individuāli?

 

  Apkopojumā par sporta dienu secinām, ka sporta diena patika visiem kursiem, vislabāk tika novērtēta stafete lēkšana ar lecamauklu. Sporta dienā neviens no kursiem nevēlētos neko mainīt jo viss bija labi noorganizēts. Audzēkņi ir gatavi palīdzēt veidot sporta dienu nākamajā mācību gadā. Pēc pirmā kursa domām vajadzētu turpināt apbalvot kursus par kopējiem sasniegumiem.

 

 

Skanstes apkaimes svētki

 

  27.septembrī norisinājās Skanstes apkaimes svētki. Piedalījās Skanstes iedzīvotāji, skolas , uzņēmumi. Mūsu skolas komandas piedalījās komandu spēlē – fotoorientēšanās.  Šādi mūsu izglītojamie un skolotāji iepazinās ar Skanstes apkaimi, izmantojot mājas lapā pieejamo karti. Pasākuma laikā notika dažādas radošās darbnīcas. Arī mūsu skolai bija vairākas stacija, kurās katrs varēja izmēģināt savu profesiju. Bija iespēja iepazīties ar restorānu pakalpojumu speciālistu profesiju- nogaršot “Skanstes labāko kokteili”, komercdarbinieku profesijā iepazinās ar profesiju un  ar naudu saistītiem uzdevumiem, loģistikas darbinieku stacijā-  organizēja un lika kastēs “preces”. Un arī bija iespēja iepazīties ar reklāmu veidošanu- veidot kolāžas ar pazīstamākajām ēkām Skanstes apkaimē. Uzdevumus veidoja reklāmas pakalpojumu topošie komercdarbinieki.

Pasākuma gaitā notika koncerts un balvu izloze.

Mūsu skolas izglītojamie arī izteica savas domas par pasākumu.

  Izglītojamais Dāniels Eglītis no 3.D kursa saka šādi : “ Pirmie iespaidi par pasākumu bija pozitīvi. Pēc tā varēja spriest, ka pie  organizēšanas ir ļoti piestrādāts. Mūsu komanda izveidoja atpazīšanas zīmi – sarkanas kreppapīra puķes uz rokas. Piedaloties šajos svētkos, sapratu, ka bija vērts piedalīties pasākumā. Balvu izlozē  komanda “RTPV1” ieguva jaukas balvas .”

  3.D kursa izglītojamais Didzis Žihs saka: “Censties bija vērts. Labākajai komandai izejot face- kontroli, bija iespēja apmeklēt Skanstes jumta terasi “Place eleven ” , no kuras pavērās skaists un moderns skats. Bija lieliska iespēja kopā ar kursa biedriem pavadīt laiku un iemūžināt bildēs .  Es uzskatu , ka šāda veida komandu spēles ne tikai saliedē kursu, bet visas skola izglītojamos kopā. Mēs visi esam viena liela komanda! “

  2.R kursa izglītojamā Patrīcija Grante saka šādi :” Skanstes svētku spilgtākais moments bija orientēšanās pasākums, kurā es varēju gan pavadīt jautri laiku, iepazīstot jaunus cilvēkus, gan pasportot kopā ar savējiem. Īpaši man atmiņā palika pieturpunkti, kuros mēs varējām izpausties, kā vēlamies. Viens no tiem bija piramīdas veidošana no cilvēkiem un otrs aktīvā dzīvesveida video uzņemšana, kas tika iemūžināts un noteikti manā atmiņā paliks vēl ilgi.”

 

 

Skolotāju diena “Mans skolotājs- slepenais aģents”

 

Šī gada 29.septembrī norisinājās skolotāju diena. Izvēlētā tematika – aģentu stils.

  Pirms Skolotāju dienas svinībām, izglītojamo pašpārvalde bija sarūpējusi skolotājiem mājasdarbu – izveidot savu slepenā aģenta dosjē.

  Skolotāju dienas rīts  sākās ar skolotāju sagaidīšanu skolas fuaje turpinājums sekoja skolas aktu zālē, kur skolēni ”īpašie aģenti” atklāja Skolotāju dienas pasākumu, uzrunāja savus skolotājus un veica īpašās misijas instruktāžu.

  Skolotāji izpaudās savā radošumā ne tikai ar ģērbšanos, bet arī ar saviem izveidotajiem “aģentu dosjē”. Mūsu skolotāji iejutās aģentu lomā, pildot dažādas misijas, un izejot cauri dažādām stacijām. Viņi gāja cauri lāzeriem, iepazinās ar ķīmiskām vielām un vēl – par durvju atslēgšanu ieguva arī kādu komplimentu, ko bija sagatavojuši izglītojamie. Savu precizitāti skolotāji pierādīja šautriņu mešanā un savu aso prātu šifra un mīklu atminēšanā.

  Vēlāk skolotāji tika apbalvoti par labi paveiktām misijām.

  Mūsu skolotāja Sandra Važa par pasākumu saka šādi: “Šī gada Skolotāju diena bija jautra un atraktīva. Mums skolotājiem patika iejusties slepeno aģentu lomā un pārbaudīt savas spējas, pildot neiespējamo misiju uzdevumus.  Mani sevišķi iepriecināja piešķirtā nominācija – Gaismas pils sargs. Secinājumi pēc Skolotāju dienas: mūsu skolā ir vislabākie un visradošākie bērni!”