Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas jauktais koris “Vēja spārniem” piedalījās brīvprātīgajā darbā Rīgas Leļļu teātrī.

2. decembrī pieci jaunieši no Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pozitīvi pavadīja laiku Leļļu teātrī. Pasākumā piedalījās Lūcija Kristiāna Krēsliņa (3.D), Veronika Lešinska (2.P), Agrita Vasiļevska (1.K), Juris Šmits (1.L) un Samanta Damberga (1.L).

Jauniešiem bija iespēja aktīvi iesaistīties radošajās darbnīcās ar bērniem, kuriem ir kustību traucējumi. Bērniem, kā arī brīvprātīgajiem tā bija jauna iepazīšanās un atrašanās savādākā vidē. Kā stāsta Lūcija Kristiāna Krēsliņa, jaunieši bija tiešām radoši un atvērti. Mēģināja atrast pieeju ikkatram bērnam, radot draudzīguma sajūtu bērnos, darīja visu, lai viņiem ik mirkli būtu aizraujoši darboties.

RTPV jauniešiem bija iespēja izmēģināt piepūst balonus un tas bija kaut kas jauns un neparasts. Tika piepūsti ap 150 baloniem, kas pēc izrādes tika dalīti bērniem, lai iepriecinātu viņu mazās sirsniņas. “Pēc izrādes “Koko un Riko” noskatīšanās bērnu sejās parādījās laimes sajūta, redzot, ka šie baloni viņus gaida” – stāsta Lūcija Kristiāna.

Brīvprātīgajiem emocijas pēc šī pasākuma ir visnotaļ pozitīvas, un jaunieši ir apņēmušies iesaistīties šādos pasākumos vēl biežāk, kā arī iesaistīt tajos citus skolas izglītojamos.