“Meistarstiķis” Karjeras nedēļas ietvaros

  1. gada 19. martā Karjeras izglītības Meistarstiķa nedēļas ietvaros notika 1. D un LG5 kursa tikšanās ar Graci Musli, idejas autori un vadītāju, SIA “Filici” valdes locekli Alisi Balgalvi. Atraktīvā uzņēmēja iepazīstināja mūs ar savu veiksmes stāstu, dalījās savā pieredzē par biznesa veidošanu un mērķu formulēšanu. Audzēkņi uzzināja par Alises biznesa attīstību, sākot ar ideju līdz pat ražošanai, kur top veselīgs produkts – dabīgi un gardi musli. Alise uzskata, ka ir liela nozīme pozitīvai domāšanai un ticībai saviem spēkiem – ja ļoti vēlies, tad dari, un tev sanāks!

Evija Reičela Vrubļevska: Uzņēmējas Alises Balgalves stāstījums par uzņēmējdarbības uzsākšanu un pārdzīvotajām grūtībām bija ļoti iedvesmojošs. Tika sniegti noderīgi padomi un, manuprāt, ikkatru no mums Alise spēja iedvesmot, lai noticētu saviem spēkiem un sāktu savu izaugsmes ceļu jau šodien! Liels paldies viņai!

Laura Ivanova: Patika uzņēmējas Alises stāstītais par sapņiem, mērķiem un to īstenošanu. Galvenais ir noticēt sev, saviem spēkiem, un tad viss izdosies!

Oļegs Jaunošāns: Uzņēmēja ļoti motivēja ar savu dzīves pieredzi un savām izteiktajām atziņām. Man ļoti patika viņas uzņēmuma ideja, viņa pastāstīja dažas mums vēl nezināmās lietas.

Paldies Alisei par mums veltīto laiku un iedvesmojošo prezentāciju!

foto 1

Audzēkņi klausās Alises Balgalves veiksmes stāstu

foto 2

SIA “Felici” ražotie produkti

Informāciju ir sagatavojusi PMPMK vadītāja Tatjana Džugleja