Ekskursija uz AS ”MADARA COSMETICS”

18. decembrī 3.D kurss un skolotāja Tatjana Džugleja devās mācību ekskursijā uz AS “MADARA COSMETICS”, kur izglītojamie noklausījās gida stāstījumu par uzņēmuma dibināšanu, attīstību, produktu ķīmisko sastāvu, ražošanu un to piedāvājumu Latvijas un ārvalstu tirgos. Uzzināja arī par uzņēmuma pieprasītākajiem produktiem. 3.D kursam bija lieliska iespēja apskatīt laboratoriju, uzņēmuma “ražošanas cehus” un noliktavu.

Izglītojamo atsauksmes par ekskursiju:

Maija Armanda Bunkovska: Ekskursija bija interesanta, daudz ko uzzināju par to, kā gatavo Madaras produktus un kur iegūst izejvielas produktu gatavošanai. Ieteiktu aizbraukt jebkuram, kam interesē kā strādā veiksmīgs un populārs Latvijas zīmola uzņēmums.

Toms Muižnieks: Ekskursija šķita interesanta, varēja uzzināt daudz jauna gan ražošanas sfērā, gan loģistikā. Uzņēmums tiešām iespaidīgs, tehnoloģijas attīstītas un darba spēks ar zināšanām, noliktavā valdīja kārtība tīrība, prieks bija ierasties.

Beāte Agate Purmale: Man likās ļoti interesanti redzēt praktisko darbību, kā viss norisinās – laboratorijas darbi, noliktavas darbi, tāpat arī ražotnes. Mūs ar visu labi iepazīstināja un paskaidroja katru darbību. Man ļoti patika!

 

Sagatavoja PMPMK vadītāja Tatjana Džugleja