2.L kursa ekskursija uz Latvijas transporta uzņēmumu „Kreissˮ

2019. gada 29. aprīli profesionālās izglītības skolotājs Aleksandrs Bogdanovs kopā ar 2.L kursu un viesiem no Igaunijas – loģistikas skolotāju Irinu Burcevu un divām izglītojamajām apmeklēja lielāko Latvijas transporta uzņēmumu „Kreissˮ. Ekskursijas laikā klausītāji tika iepazīstināti ar uzņēmuma struktūru, transporta loģistikas tendencēm Latvijā un Baltijas valstīs kopumā. Bija iespēja uzzināt par loģistikas darbinieka profesiju konkrētajā uzņēmumā un par prakses iespējām. Ekskursanti apmeklēja autoparku un uzdeva interesējošos jautājumus.

2.L kursa izglītojamo atsauksmes par ekskursiju:

Viktorija Sokolova: Jau sen gribējām doties ekskursijā. Par „Kreisu” zinājām diezgan maz. Mūs iepazīstināja ar darbinieku struktūru, darbinieku pienākumiem loģistikas sfērā un uzņēmuma mērķiem. Ekskursija bija noderīga, uzzināju arī vairāk par loģistikas darbinieku ikdienu.

Samanta Semibratova: Mums kopumā ļoti patika ekskursija uz „Kreisuˮ. Uzzinājām jaunumus par šo uzņēmumu – par smago mašīnu ekspluatāciju, sadarbību ar citām valstīm un par darbu „Kreiss” birojā.

 

Informāciju sagatavoja profesionālās izglītības skolotājs Aleksandrs Bogdanovs