Igaunijas skolotāju viesošanās Erasmus+ pieredzes apmaiņā

Mūsu skolai ir ilggadīga sadarbība ar profesionālās izglītības iestādi Igaunijā – Ida-Virumaa Vocational Education Centre. 2018./2019. mācību gada izskaņā RTPV pieredzes apmaiņas nolūkos uzturējās divas sadarbības skolas skolotājas: no 13. līdz 17. maijam konditoru/cepēju skolotāja Tatiana Lijepa, savukārt no 29. aprīļa līdz 3. maijam loģistikas skolotāja Irina Burtseva. Pieredzē ar Igaunijas skolas pārstāvēm dalījās Tatjana Džugleja, Aleksandrs Bogdanovs, Ineta Dišlere, Anita Upmine, Sandra Važa, Ingrīda Abricka, Vija Valtere, Anna Pušpure. Paldies, kolēģi!

Profesionālās pilnveides nolūkos tika apmeklēti arī uzņēmumi: Irina Burtseva viesojās pie kravu pārvadājumu pakalpojumu sniedzēja SIA “KREISS”, savukārt Tatiana Lijepa apmeklēja beķereju “Rigensis”, restorānu “Tex Mex” un bāru un restorānu aprīkojuma, iekārtu un preču piegādātāju SIA “GEMOSS”.

Skolotājas Rīgā uzturējās Erasmus+ projekta Nr. 2017-1-EE01-KA102-034680 Discover your talent by learning from the best ietvaros.

Informāciju sagatavoja projektu vadītāja Ieva Eglīte