Jauns izglītojamo pašpārvalžu sadarbības projekts

Rīgas pilsētas pašvaldības Skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursa 2019.gada rudens kārtā tika atbalstīts un finansējumu realizēšanai ieguva Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas izglītojamo iniciēts projekts “#JAUNIEŠI NE TIKAI GRIB, BET ARĪ VAR!” Projekta īstenošanas laiks ir no šā gada 21.oktobra līdz 25.novembrim.

Dotais projekts paredz trīs pasākumu organizēšanu:

• oktobrī plānota nodarbība kopā ar basketbolistu, influenceri, ’’VingroSev.lv’’ treneri Gustavu Mellenbergu;
  • novembrī plānota nodarbība kopā ar grafisko dizaineri, šuvēju, ’’Mans šūšanas plānotājs’’ autori Aivu Nebari;
  • novembrī plānota projektā iesaistīto jauniešu noslēguma tikšanās ar “Picu cepšanas darbnīcu” un diskusiju.

Katrai no nodarbībām pieaicinātais nodarbības vadītājs ir pašu jauniešu izvēlēts, kurš jauniešiem šķiet interesants, atraktīvs, kura darbošanās šķiet iedvesmojoša un tiek vērtēta kā sekošanas vērts “paraugs”. Nodarbības vadītājs, iesākot nodarbību, pastāstīs par sevi, savu darbu, izglītību, dalīsies ar savu pieredzi par to, kā ir nonācis pie šī brīža nodarbošanās.

Projektu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.