Tikšanās ar LMT mārketinga un komunikāciju pārstāvi Ievu Apsaloni

Šī gada 5.novembrī karjeras izglītības ietvaros RTPV viesojās Latvijas Mobilā telefona pārstāve Ieva Apsalone, kas ikdienā atbild par mārketinga un komunikāciju jaunu produktu kategoriju izveidi.

Ieva tikās ar 1.R, 2.R, 3.R un 4.R kursa audzēkņiem, kas apgūst reklāmas komercdarbinieka kvalifikāciju. Viņa iepazīstināja ar Latvijas Mobilā telefona mārketinga un reklāmas komunikācijas veidošanas pamatprincipiem un vadlīnijām, atbildēja uz audzēkņu jautājumiem, kā arī pastāstīja par Laimes lāča video klipa izveides procesu.

 

Mūsu skolotāju un audzēkņu atsauksmes par pasākumu:

Skolotāja Guna Krišjāne-Kalvāne: “Tikšanās ar Ievu bija ļoti interesanta! Tā topošajiem reklāmas komercdarbiniekiem ļāva ielūkoties reklāmas un mārketinga darbinieka ikdienā. Ievas stāstītais iedvesmoja un lika noticēt, ka Laimes lācis ir katrā no mums, atliek vien to sajust un ieraudzīt!”

Ilona Haritonova, 2.R kurss: “Bija liels prieks iepazīt LMT kompānijas mārketinga daļu tuvāk un plašāk. Stāstītais ļoti lika aizdomāties, ka darbs pie reklāmas nav tikai scenārija izdomāšana, taču aiz tā pastāv liela organizācija, aktieru un mūziķu sazvanīšana, telpu noīrēšana un galu galā nofilmēšana. Gribētos aiziet uz pašu LMT kompāniju un ieraudzīt, kā notiek baneru sagatavošana. “

Sabīne Vīlaka, 3.R kurss: “LMT mārketinga speciāliste bija ļoti zinoša savā jomā. Ļoti plaši un interesanti pastāstīja par savu profesiju, ikdienu un par to, kā top mārketinga projekti. Labprāt vēl un vairāk vēlētos uzzināt par šo profesiju.”

Agnese Una Zelča, 4.R kurss: “Lieliska prezentācija! Manuprāt, kvalitatīva, interesējoša, svarīga informācija mums, reklāmistiem. Lektore zinoša, spēja noturēt mūsu uzmanību, kā arī nodot daudz un tik svarīgu informāciju īsā laika periodā. Bija prieks tur būt, dzirdēt un iedvesmoties!”

Kristmunds Lauva, 4.R kurss: “LMT mārketinga speciālistes apmeklējums mūsu skolā ne tikai uzlaboja manu garastāvokli, bet arī iedvesmoja un pastiprināja pārliecību, ka ceļš reklāmas jomā ir gan pareizs, gan dinamisks. Stāstījuma laikā guvu sev atziņu, ka tas, kur es šobrīd esmu un ko daru, nākotnē atspoguļosies gan manā profesionālajā izaugsmē, gan personiskajās iezīmēs. Guvu atziņu, ka šodien pieņemtus nepārdomātus lēmumus būs iespēja labot arī pēc četriem gadiem, jo ceļā tiek iegūta neaizvietojama pieredze. Galvenais ir nebremzēt!”