RTPV un RTRIT pašpārvalžu sadarbības projekts

 

 

 

Š. g. 5. novembrī Rīgas Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika jau otrā projekta “#JAUNIEŠI NE TIKAI GRIB, BET ARĪ VAR!” aktivitāte no trim plānotajām. Tajā piedalījās Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma izglītojamie, aktivitātes viesis bija Aiva Nebare, kura pastāstīja par sevi, par to, ka ļoti daudz un dažādas lietas notiek arī laukos. Aiva ir piemērs tam, jo tieši laukos viņa realizēja ‘’Mans šūšanas plānotājs’’ ideju. Aiva ir grafiskā dizainere, tāpēc tikšanās otrajā daļā dizainere pastāstīja jauniešiem, kā notiek darbs ar sietspiedi un tās krāsām, kā arī katram projekta dalībniekam bija iespēja praktiski izmēģināt šo tehniku uz auduma maisiņiem.
Noslēgumā jaunieši piedalījās dažāda veida sadraudzības aktivitātēs.

Katrs projekta “#JAUNIEŠI NE TIKAI GRIB, BET ARĪ VAR!” dalībnieks ir brīnišķīgs, kurš tiešām VAR! Paldies Jums! Paldies arī Aivai Nebarei, kuras stāsts un darbs tiešām iedvesmoja!

 

Aktivitātes tiek organizētas projekta “#Jaunieši ne tikai grib, bet arī var!’’ ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.