Ekskursija uz AS “MADARA COSMETICS”

2019. gada 15. novembrī 1.F kurss, skolotāja Tatjana Džugleja, projektu vadītāja Ieva Eglīte un divi viesi no Francijas – biznesa un mārketinga skolotājas Agnès Riotte un Marianne Busseau devās mācību ekskursijā uz AS “MADARA COSMETICS”, kur izglītojamie noklausījās gides stāstījumu par uzņēmuma dibināšanu, attīstību, produktu ķīmisko sastāvu, ražošanu un produktu eksportu. Ekskursijas apmeklētāji uzzināja arī par uzņēmuma pieprasītākajiem un populārākajiem produktiem, apskatīja laboratoriju, uzņēmuma “ražošanas cehus” un noliktavu. Bija lieliska iespēja notestēt dažādus kosmētiskos līdzekļus.

Izglītojamo atsauksmes par ekskursiju:

Rita Kolodinska: No mācību ekskursijas uzņēmumā “Madara Cosmetics” guvu daudz jaunas zināšanas par to, kādi procesi notiek no produkta rašanās brīdim līdz produktu izsūtīšanai uz veikaliem. Mani patīkami pārsteidza tas, ka visi produkti ir ekoloģiski sertificēti, iepakojumi ir dabai draudzīgi un produktu ekstrakti  tiek iegūti no mūsu pašu – Latvijas ziediem un augiem.

Artūrs Mezencevs: 15.novembrī mēs ar kursu bijām uzņēmumā “Madara Cosmetics”. Personīgi es zinu par šī uzņēmuma produkciju jau sen un uzskatu, ka “Madara Cosmetics” ir savas jomas profesionālis. Esmu priecīgs, ka skola organizēja tik interesantu ekskursiju.

Arī pārējie 1.F kursa audzēkņi uzskata, ka ekskursija bija interesanta, bija iespēja uzzināt daudz jauna par kosmētikas produktu ražošanu un to, kā notiek visas pārbaudes un testēšanas. Audzēkņi ļoti priecājas, ka produktus ražo no dabīgām izejvielām un ekstraktiem, un produktus nepārbauda uz dzīvniekiem. Lūpukrāsas bija perfektas. 🙂

AS “MADARA COSMETICS” laboratorija.

Ekskursanti uzzina par uzņēmuma darbību AS “MADARA COSMETICS”.

Ekskursanti klausās gida stāstījumu un uzdod jautājumus.

 

 

Sagatavoja PMPMK vadītāja Tatjana Džugleja.