RTPV audzēkņu dalība Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu pasākumā CITS BAZĀRS ziemā

2019.gada 7.decembrī mūsu skolas audzēkņi – Rita Kolodinska un Laima Novohotjko (1.F kurss) ar SMU ASTRO, Sanija Zīle, Elizabete Kreišmane un Enija Elva Apsīte (1.R kurss) ar SMU Radām.Tev, Miloslava Kirpičņikova un Aleksandra Popova ar SMU Fancy piedalījās Junior Achievement organizētajā pasākumā CITS BAZĀRS ziemā t/c Domina Shopping. Kopumā pasākumā piedalījās 270 skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas (kas ir par 100 SMU vairāk salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu), kas sevi pierādījuši kā labākie 400 komandu konkurencē. Mūsu audzēkņus CITĀ BAZĀRĀ atbalstīja skolotājas-mentores Tatjana Džugleja, Guna Krišjāne-Kalvāne un Taņa Ločmele.

Gan audzēkņiem, gan skolotājiem bija lieliska iespēja gūt jaunu pieredzi,  apskatīt un iegādāties jauniešu radītos interesantus produktus astoņās kategorijās – “Pakalpojumi, izklaide”, “Apģērbi, aksesuāri”, “Skaistumkopšana, bižutērija”, “”Pārtika, preces virtuvei”, “Elektropreces, gaismas objekti”, “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, “Spēles, preces bērniem”, “Interjera preces”. SMU ASTRO pārstāvēja kategoriju “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, SMU “Radām.Tev” – “Apģērbus, aksesuārus”, savukārt SMU Fancy piedāvāja Bazāra apmeklētājiem iegādāties preci bērniem.

Visi mūsu skolas SMU dalībnieki priecājas, ka bija iespēja piedalīties tāda mēroga pasākumā.

Rita Kolodinska par Citu Bazāru: Ziemas BAZĀRS Dominā bija ļoti noderīgs pasākums, no tā es guvu pieredzi uzņēmējdarbībā, ka arī uzlaboju savas komunikācijas prasmes. Pateicoties šim pasākumam vairs nešaubos, ka nākotni vēlos saistīt ar uzņēmējdarbību.

Laima Novohotjko: Man ļoti patika, kā bija noorganizēts pats pasākums, ļoti pārdomāti un operatīvi. Pati guvu labu pieredzi tirdzniecībā! Bija interesanti iedvesmoties no “konkurentiem” un viņu izdomātajiem produktiem. Labi pavadīta sestdiena, ar nozīmi!

Elizabete Kreišmane: Man patika darboties un veidot mūsu uzņēmumu, lai varētu prezentēt un iepazīstināt ar to klientus. Guvām jaunu pieredzi komunikācijā, un apmainījāmies ar pieredzi ar citiem uzņēmumiem, kas darbojas tajā pašā sfērā. Protams, secinājām, kas vēl jāuzlabo un jāpilnveido.

Enija Elva Apsīte: Priecājos par iespēju veidot mūsu uzņēmumu un gūt pieredzi šajā jomā,iepazīties ar jauniem, līdzīgi domājošiem cilvēkiem, dzirdēt citu pieredzi un dalīties savā. Noteikti ir tā vērts piedalīties šāda veida pasākumos.

Sanija Zīle: Priecājos par iegūto pieredzi. Šis pasākums man deva iespēju iemācīties komunicēt ar klientiem. Sapratu, kas jāpilnveido vai jāuzlabo, lai prece būtu vēl kvalitatīvāka. Bija interesanti redzēt citu jauniešu radošo iztēli uzņēmējdarbībā. Bija iespēja aprunāties ar jauniešiem, kas piedāvā līdzīgu preci. Noteikti vēl piedalītos šāda veida pasākumos, ja būtu iespēja.

Aleksandra Popova: Man patika, ka varēja redzēt daudz jaunu ideju, iegūt jaunu pieredzi un jaunus draugus. Diemžēl mūsu stenda atrašanās vieta nebija veiksmīga, jo tieši tur bija vērojama mazāka cilvēku plūsma. Ceru, ka arī nākotnē būs iespēja piedalīties šāda veida pasākumos un nākamajā Bazārā paveiksies vairāk.

Miloslava Kirpičņikova: Mūsu SMU ieguva jaunu pieredzi uzņēmējdarbībā, komunicējām ar potenciālajiem pircējiem, iepazināmies arī ar citu SMU piedāvājumiem. Dalība Bazārā deva mums iespēju saprast, pie kā mums vēl ir nepieciešams piestrādāt, ko uzlabot. Ceru, ka nākamajā Bazārā mūsu SMU būs pateicīgāks izvietojums un vairāk pircēju nāks pie mums.

Laima Novohotjko un Rita Kolodinska (SMU ASTRO) piedāvā Domina Shopping apmeklētājiem savu ražotu produkciju

Elizabete Kreišmane, Enija Elva Apsīte un Sanija Zīle prezentē savu preci

Aleksandra Popova un Miloslava Kirpičņikova pie sava stenda

Paldies JA CITA BAZĀRA organizatoriem par kārtējo lielisku pasākumu!

Informāciju sagatavoja RTPV PMPMK vadītāja Tatjana Džugleja.