LG7 ekskursija uz uzņēmumu SIA “SAKRET”

2020.gada 23. janvārī profesionālās izglītības skolotāja D.Kārkliņa kopā ar LG7 kursu devās uz lielāko būvmateriālu ražotāja uzņēmumu Latvijā SIA “SAKRET”. Uzņēmums nodarbojas ar dažādu būvmateriālu, piemēram, betona, flīžu līmes, špakteļa, grunts, u.c. ražošanu.

Mācību ekskursiju vadīja uzņēmuma attīstības un kvalitātes kontroles vadītāja Eva Dzene, kura studentiem pastāstīja par uzņēmuma dibināšanu, attīstību, loģistikas procesiem uzņēmuma noliktavās un ražošanas procesiem. Studentiem bija iespēja apskatīt ražošanas cehus, iepazīties tuvāk ar maisījumu pagatavošanas, gatavās produkcijas iepakošanas procesiem. Bija arī iespēja uzklausīt galvenā tehnologa stāstu par  laboratorijas darbību un kā tiek pārbaudīta produkcijas kvalitāte un atsijāts brāķis. Studentiem bija plaši pastāstīts par uzņēmuma noliktavas loģistiku, preces kustības procesiem.

LG7 kursa audzēkņiem ekskursija bija ļoti noderīga, jo uzzināja dažādus jaunus faktus par uzņēmuma loģistiku, noliktavām un saņēma ļoti noderīgas atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

 

Attēlā Lg7 kursa audzēkņi ar ekskursijas vadītāju Evu Dzeni uzņēmuma teritorijā