Topošie loģistikas darbinieki dodas ekskursijā uz “DHL Latvia – Ekspress”

Ekskursijā uz “DHL Latvia – Ekspress”, 2020. gada 31. janvārī, izglītojamajiem bija iespēja iepazīties ar aprīkojumu un transportlīdzekļiem, kuri tiek izmantoti kravu pārvadājumos. Ekskursija sākās ar Inetas Kalinkevičas un Arta Dekšenieka prezentāciju par uzņēmuma “DHL Latvia – Ekspress” darbu, bet loģistikas nodaļas vadītājs Uldis Stupelis ne tikai pastāstīja, bet arī parādīja, kā notiek darbi DHL.

 

Adrians N.: “Uzņēmums piegādā preces un kravas tieši no nosūtītāja līdz saņēmējam, nododot kravu tieši rokās. Kravas tiek pārvadātas ar speciāli aprīkotiem busiņiem, kuri tiek ražoti pēc DHL pasūtījuma.” Aleksandrs K.: “DHL ir Vācijā dibināts uzņēmums, tas piegādā kravas gan ar sauszemes transportu, gan ar gaisa transportu. Uzņēmuma ir vairāk kā 300 lidmašīnas un vēl papildus tās tiek īrētas. DHL piegādā kravas uz 220 vietām pa visu pasauli.”

 

Ekskursijas laikā izglītojamajiem stāstīja par kravu pārbaudes jautājumiem, un īpaši par kravu pavaddokumentu kārtošanu, kā arī kurjeru darba organizēšanu – darba grafiku sastādīšanu, ikdienas rezultātu vērtēšanu u. c..

 

RTPV  2.L kurss “DHL Latvija – Ekspress” ekskursijā, 2020. gada 31. janvārī.