RTPV audzēkņu dalība konkursā “Biznesa kanvu izaicinājums (Business Canvas Challenge)”

RTPV audzēkņu dalība Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursā “Biznesa kanvu izaicinājums (Business Canvas Challenge)”

 

RTPV jauniešu komanda 2021.gada 24. un 25.martā piedalījās Liepājas Valsts tehnikuma organizētajā konkursā Biznesa kanvu izaicinājums.

RTPV komandā, kuras nosaukums bija Zaļais pieskāriens, piedalījās 1.R kursa audzēknis Aleksis Paeglis, 2.R kursa audzēkne Vlada Socka un 3.R kursa audzēkne Ilona Haritonova.
Jauniešim pirms konkursa bija jāizveido mājasdarbs – video par tēmu “Ikdienas paradumu maiņa un labie darbi ilgtspējīgai saimniecībai (ekonomikai)”. Ar mājasdarbu viņi tika galā ļoti veiksmīgi, jo konkursa žūrija RTPV komandas Zaļais pieskāriens mājasdarbu atzina par vislabāko.

Konkurss norisinājās divas dienas. Pirmajā dienā jauniešiem bija dažādas lekcijas un apmācības, dienas beigās viņi tika jaukti sadalīti dažādās komandās (pa 3 cilvēki katrā) un otrajā dienā izstrādāja biznesa kanvu kosmētikas zīmola Dzintars ražošanas tupināšanai. Pirmo vietu ieguva komanda, kuras sastāvā bija Ilona un Vlada, savukārt komanda, kuras sastāvā bija Aleksis, ieguva trešo vietu.

Pēc konkursa jaunieši atzina šo par ļoti vērtīgu pieredzi!

 

Informāciju sagatavoja Profesionālās izglītības skolotāja Solvita Migliniece