Aicinām pieteikties Informācijas dienai 11.maijā

Informācijas diena 11.maijā plkst.14.00

Pieteikties informācijas dienām var šeit.

Pieteikties var tikai uz vienu programmu.

Pēc anketas aizpildīšanas uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz informācijas dienas tikšanos ZOOM platformā.

“Ja vēlaties piedalīties atvērtajās Informācijas dienās tiešsaistē, Jums ir jānorāda sava kontaktinformācija (vārds, uzvārds, e-pasts un tālrunis), lai Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola varētu ar Jums sazināties un nodrošināt pasākuma tehnisko norisi, tajā skaitā arī nosūtītu Jums informāciju par pieslēgšanās iespējām. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola sazinās ar Jums pa norādīto kontaktinformāciju.
Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola kā šo datu pārzinis nodrošina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar šo kontaktu formas aizpildīšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Ar sīkāku informāciju par  personas datu apstrādi var iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā “Par skolu”.