Rīgas Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās reklāmas nozares radošais direktors Aldis Ozoliņš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.oktobrī Rīgas Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā, pie 2R kursa, viesojās Latvijā atzīts radošais direktors Aldis Ozoliņš.

Alda un jauniešu tikšanās mērķis bija iepazīt tuvāk daudzveidīgo reklāmas nozari, izprast izaugsmes iespējas un kopējiem spēkiem atklāt reklāmas idejas radīšanas procesa noslēpumu. Savā prezentācijā Aldis iepazīstināja jauniešus ar Latvijas reklāmas nozares specifiku, kā arī deva ieskatu pasaules zīmolu reklāmas aktualitātēs.

Lekcijas gaitā jaunieši tika iepazīstināti arī ar vieslektora Alda jaunāko veikumu – reklāmas video Māra Kūļa grāmatai “Finis Veritatis? Par patiesību un meliem” (video skatīt šeit). Jauniešiem bija iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus, lai uzzinātu vairāk par radošo pusi reklāmista darbā. Neizpalika svarīgākais jautājums par to, kādam jābūt reklāmistam un kur iespējams strādāt. Tika gūtas arī vērtīgas zināšanas par zīmolu. Savukārt, lai praktizētu savas zināšanas, kopīgi tika apskatītas un analizētas vairāku zīmolu reklāmas. Tai skaitā jaunieši padalījās ar vieslektoru ar kursa radīto video rullīti skolas reklamēšanai, gūstot vērtīgas atziņas nākotnes darbiem.

 

2R kursa jauniešu komentāri pēc lekcijas:

“Tiešām liels paldies Aldim par to, ko viņš mums stāstīja un rādīja, es beidzot sapratu, par ko īsti atnācu mācīties.”
“Aldis bija laipns un atvērts jautājumiem. Prezentācija bija ļoti solīdi noformēta, stāstījums arī bija raits un kopumā bija interesanti un noderīgi.”

“Ieguvu jaunas zināšanas par reklāmu un tās “otru” pusi, paldies.’’

 

Aldis Ozoliņš ir radošais direktors ar plašu pieredzi, kas gūta, strādājot Latvijas lielākajās aģentūrās un ārvalstu tirgos. Pašlaik Aldis strādā arī kā režisors un producents, veidojot inovatīvus darbus gan reklāmas, gan mākslas režijā. Paldies par iedvesmu un viedumu!

 

Pateicībā Vieslektoram Aldim un skolotājai Evai,

2R kursa vecākā Marta Krista