Sveicam 1.LG kursa absolventus!

Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas 1.LG kursa izglītojamajiem šī nedēļa bija izaicinājumiem bagāta. Pirmdienas rīts sākās ar kvalifikācijas prakses aizstāvēšanu, kuras laikā izglītojamie dalījās pieredzē par praktisko iemaņu apguvi prakses uzņēmumos. Savukārt otrdien kārtoja kvalifikācijas eksāmenu, kur eksāmena komisijai apliecināja savas zināšanas iegūstamajā kvalifikācijā „Loģistikas darbinieks”.

Skolas administrācija un pedagogu kolektīvs sveic 1.LG kursa absolventus, novēlot veiksmi un izdošanos tālākajā dzīvē!

Foto: kvalifikācijas prakses vadītājs Aleksandrs Krūze-Bogdanovs ar praktikantēm Inu Riekstiņu un Anastasiju Zujevu kvalifikācijas prakses aizstāvēšanā.

Informāciju sagatavoja DVB mācību un prakses nodaļas metodiķe Guna Krišjāne-Kalvāne.