Jauniešu iniciatīvu konkursa projekts “Radošā darbnīca “Vizuālie stāsti”

RADOŠĀ DARBNĪCA “VIZUĀLIE STĀSTI”

 

RTPV izglītojamie 18.10. – 28.11.2021. tika aicināti iesaistīties Jauniešu iniciatīvu konkursa projektā “Radošā darbnīca “Vizuālie stāsti”, kurā parādīt savu radošo un māksliniecisko pusi. Projekta ietvaros bija jārada darbs jebkurā sev tīkamā vizuālās mākslas tehnikā.

Projekta ideja bija līdzsvarot komerczinību apguvi ar kreatīvu darbošanos un radošu pilnveidi, motivācijas un iedvesmas gūšana, redzesloka paplašināšana, līdzdalība kopīgos radošos pasākumos, kā arī aizraujošāka un jēgpilnāka laika pavadīšana ārpus mācībām.

Radošās darbnīcas ietvaros jaunieši izveidoja un iesniedza 15 darbus. Darbi ir daudzveidīgi: dažādās tehnikās un ar dažādiem paņēmieniem veidoti, dažāda formāta – zīmēti, līmēti, gleznoti, ir izmantotas eļļas krāsas, tuša, flomāsteri, marķieri, pildspalvas, ogles un krāsainie zīmuļi u.c. Bet visiem pamatā ir ideja un stāsts, kas  izmantots kā vizuālās komunikācijas līdzeklis, lai paustu savu pasaules redzējumu, šodienas sajūtas, atspoguļotu savas domas un emocijas.

Paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja padarīt ikdienu krāsaināku!

 

Jauniešu iniciatīvu konkursa projektu “Radošā darbnīca “Vizuālie stāsti” finansiāli atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.