Biznesa kanvu un Loģistikas procesu izaicinājums

2022.gada 23. un 24. martā Liepājas Valsts tehnikumā norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss Biznesa kanvu un Loģistikas procesu izaicinājums (Business& Logistics Canvas basic Challenge). No mūsu skolas konkursā piedalījās 2.kursu izglītojamie:
• Marta Krista Pūce (2.R kurss),
• Aleksis Paeglis (2.R kurss) un
• Olivers Meija (2.G kurss).
Dalībniekus konkursam sagatavoja un pavadīja profesionālās izglītības pedagogs Aleksandrs Krūze-Bogdanovs.
Konkursa programma bija interesanta un pilna ar dažādiem pasākumiem, piemēram, notika vairākas meistarklases:
 meisterklase – Loģistika ikdienā;
 meistarklase (SIA “Biznesa augstskola Turība” Asoc. profesore, Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe, tēma “Biznesa domāšana”);
 meistarklase – virtuālā ekskursija AE Partner.
Konkursantiem bija noderīgs arī LVT absolventa pieredzes stāsts un programmu Genially un Biznesa Kanvas modeļu apmācības.
Konkursa laikā konkursa dalībnieki izstrādāja savas biznesa koncepcijas, izmantojot gan zināšanas un prasmes biznesa jomā, tā arī loģisko domāšanu un radošo pieeju, izturēja milzīgu konkurenci starp profesionālās izglītības iestādēm no visas Latvijas.
1.vietu konkursā ir ieguvusi komanda “Gold diggeri”, kuras sastāvā bija mūsu 2.R kursa audzēknis Aleksis Paeglis. Apsveicam!
1.vietu nominācijā “Labākais mājas darbs” arī saņēma RTPV izglītojamie.
RTPV izglītojamie parādīja augstu atbildības sajūtu, prasmi strādāt komandā un prezentēt darba rezultātu, kā arī spējas orientēties jebkurā izaicinošā situācijā!
Sirsnīgs paldies mūsu konkursantiem un konkursa organizatoriem! Divas dienas Liepājā bija ļoti interesantas un produktīvas kā izglītojamajiem, tā arī pedagogiem!