Dalība konkursā “Jaunais komercdarbinieks”

Iegūta 2. vieta profesionalālās meistarības konkursā “Jaunais komercdarbinieks”!
Šī gada 13.maijā mūsu skolas audzēkņi Kristaps Šulcs (3.R kurss), Nora Mintautiška (4.F kurss) un Agate Nuķe (4.F kurss) skolotājas Solvitas Miglinieces pavadībā veiksmīgi piedalījās profesionalālās meistarības konkursā “Jaunais komercdarbinieks”, kas norisinājās Profesionālās izglītības kompetences centrā Valsts SIA „Rīgas Turisma un radosas industrijas tehnikums” (RTRIT).
Konkursa dalībniekiem bija jāsagatavo mājasdarbs par tēmu “Mūsu ceļš uz uzņēmuma uzplaukumu pēc covid krīzes!”, jāpilda tests par zināšanām likumdošanā, jāapkalpo pircējs, izmantojot kases aparātu, kā arī jādemonstrē konkrētās situācijas izpratne un jāpiedāvā problēmas risinājums biznesā.

Mūsu komandas dalība konkursā “Jaunais komercdarbinieks”

Mūsu audzēkņu komanda ir ieguvusi 2.vietu! Apsveicam mūsu konkursantus!
Paldies mūsu skolas skolotājiem par komandas sagatavošanu konkursam! Pateicāmies arī konkursa organizatoram – RTRIT par iespēju tajā piedalīties!

Sagatavoja PMPMK vadītāja Tatjana Džugleja