Jaunlatviešu jubilejai veltītā konkursa noslēguma pasākums – jaunatnes radošo mākslu simpoziju “Sirdsvārdi Latvijai”

2022. gada 12. maijā 1. R kursa audzēkne Agnese Bētiņa un skolotāja Sandra Šimkēviča devās uz Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumu, kur norisinājās jaunlatviešu Jura Alunāna 190. jubilejai un Ata Kronvalda 185. jubilejai veltītā konkursa noslēguma pasākumu – jaunatnes radošo mākslu simpoziju “Sirdsvārdi Latvijai”.

“Uzaicinājums uz konkursa noslēguma pasākumu bija negaidīts. Tiešām nedomāju, ka mans darbs izpelnīsies tādu novērtējumu. Paldies latviešu valodas skolotājai Sandrai par uzmundrinājumu.
Brauciens bija vērtīgs un interesants, atstājot paliekošu iespaidu. Manai izpratnei atvērās vēl dažas interesantas Latvijas rakstnieku vēstures lappuses. Bija ļoti vērtīgi paklausīties citu manu vienaudžu radošos darbus.. tie bija pārdomu vērti.
Tas bija mans pirmais tiešais Kuldīgas apmeklējums. Šī senā, daudz piedzīvojusī pilsēta Kurzemes sirdī ir ļoti mājīga, skaista. Tur mūs sirsnīgi uzņēma pasākuma organizatori.
Prieks, ka varēju piedalīties, gūt zināmu pieredzi.” saka Agnese.