RTPV piedalās konkursā „Klientu apkalpošanas speciālists 2022”

Šā gada 17. maijā mūsu skolas 1K kursa audzēkņi Rinalds Vāvere, Sanija Andersone un Dagnija Bertulsone-Martinsone piedalījās profesionālās meistarklases konkursā „Klientu apkalpošanas speciālists 2022”, ko organizēja profesionālās izglītības kompetences centrs „Valmieras Tehnikums”. Konkursa dalībniekiem bija iespēja parādīt savas prasmes klientu apkalpošanas jomā gan piedaloties viktorīnā, gan risinot reālas problēmsituācijas saskarsmē ar klientiem.

Par dalību konkursā dalībnieki saņēma veicināšanas  balvas un Pateicības rakstus. Neskatoties uz to, ka šī bija pirmā pieredze ne tikai skolēniem, bet arī skolotājai S.Frīdmanei,  lūk ko par pieredzēto saka 1 K kursa audzēkņi: „Jāizmanto jebkura iespēja piedalīties pasākumos un konkursos, jo šī ir mūsu izaugsmes iespēja, kā arī pieredze turpmākajiem gājumiem, kā arī pateicamies „Valmieras Tehnikumam”, kuri viesmīlīgi mūs uzņēma savā skaistajā skolā”.