LBAS konkurss PROFS 2022

2022.gada 16.novembrī mūsu skolas jaunieši piedalījās Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) organizētā konkursa PROFS 2022 Rīgas pusfinālā, kas notika Rīgas Valsts tehnikumā. RTPV konkursā pārstāvēja mūsu jauniešu komanda: Nikola Keita Akuma, Anete Daniela Alkšere, Evelīna Gulbe, Agnese Ošiņa no 2.R kursa, Vlada Socka un Kristaps Šulcs no 4.R kursa. Konkurss norisinājās trijās kārtās: mājasdarba prezentēšana par arodbiedrībām, viktorīna par darba tiesībām, darba aizsardzību un sociālo dialogu un praktiskā uzdevuma pildīšana.

Konkursam mūsu audzēkņus sagatavoja Sabiedrības un cilvēka drošības skolotāja Mārīte Brīkše, uz konkursu audzēkņi devās ar nodaļas vadītāju Sintiju Aunkrogeri.

Konkursā mūsu komanda ieguva 3.vietu. Apsveicam jauniešus!

Pateicāmies skolotājai Mārītei Brīkšei par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanai konkursam. Paldies nodaļas vadītājai Sintijai Aunkrogerei par atbalstu.

Skolotāja Mārīte Brīkše gatavo mūsu audzēkņus PROFS konkursam

 

Mūsu jauniešu komanda konkursā PROFS 2022.

PMPMK vadītāja Tatjana Džugleja.