Erasmus+ Jaunatnes līdzdalības projekta aktivitātes septembrī

Erasmus+ Jaunatnes līdzdalības projekta aktivitātes septembrī

No š.g. 1.septembra RTPV tiek īstenots Erasmus+ projekts «Komunikācija, pilnveidošanās, līdzdalība, saliedēšanās» (projekta Nr. 2023-1-LV02-KA154-YOU-000149782).

Septembra tēma projektā ir „Mans kurss – mana kopiena”. Aktivitātes mērķis – savstarpēji saliedēt jauniešus, atrodot kopīgās intereses, kas viņus saista un vieno, atspoguļot to sava kursa logotipa atveidē.

Projekta aktivitātēs iesaistījās gandrīz visi RTPV kursi, jauniešiem kopīgi veidojot kursa logotipu. Papildus, lai jaunieši varētu vairāk pavadīt kopīgi laiku un saliedēties, tika izvietots PingPong galds, kurš tika aktīvi izmantots. Apkopojot projekta darba grupai iesniegtos kursu logo, tika izveidota logotipu izstāde, kuru no 18.septembra līdz pat šim brīdim var apskatīt skolas 1.stāvā.

 

Līdzfinansē Eiropas Savienība. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Valsts aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.