RTPV audzēkņi piedalījās lielākajā uzņēmējdarbības konferencē Latvijā #UzdrīkstiesUzvarēt

Mūsu skolas RTPV audzēkņi piedalījās lielākajā uzņēmējdarbības konferencē Latvijā #UzdrīkstiesUzvarēt šā gada 19. oktobrī, klātienē starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”, kur pulcējās 6000 drosmīgākie un uzņēmīgākie jaunieši no visas Latvijas.

Konferencē ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem par drosmi un izdošanos biznesā piedalījās 22 runātāji un par veiksmīgu profesionālo darbību dalījās spilgtākie Latvijas biznesa, sporta un radošo industriju pārstāvji.

 Šī gada konferences tēma bija “Apsteidz nākotni!”, un tajā veiksmīgi uzņēmēji, jauno tehnoloģiju pazinēji, radošo industriju un sporta jomas pārstāvji dalījās ar savu pieredzi, panākumiem un padomiem, lai jaunāko tehnoloģiju radītāji, nepadotos izaicinājumu priekšā, sekmīgi pielāgotos izmaiņām biznesa pasaulē un sabiedrībā.

Vislabākās atsauksmes no mūsu audzēkņiem bija par pasaules līmeņa digitālā mārketinga aģentūras AgencyJR veidotājiem –  Jēkabu Rihardu Ansonu un Reini Valteru Krūmiņu, kuri īsi pēc vidusskolas absolvēšanas jau kļuvuši par miljonāriem.

Mēs ticam un ceram, ka arī mūsu Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi pēc dažiem gadiem stāvēs uz skatuves un dalīsies ar veiksmīgo uzņēmējdarbības pieredzi!