LBAS konkurss PROFS 2023

2023.gada 6.novembrī mūsu skolas jaunieši piedalījās Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) organizētā konkursa PROFS 2023 Rīgas pusfinālā, kas notika Valsts SIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”. RTPV konkursā pārstāvēja mūsu jauniešu komanda: Marija Garole no 2.D kursa, Alise Bušmane, Amanda Daniela Pavļukeviča, Andris Zariņš, Jolanta Vessere no 3.B kursa un Marta Krista Pūce no 4.R kursa.

Konkursa laikā konkursanti aizstāvēja savu mājasdarbu, piedalījās viktorīnā, atbildot uz jautājumiem par darba tiesībām, darba aizsardzību un sociālo dialogu, kā arī veica praktisko uzdevumu. Labi rezultāti nodrošināja mūsu komandai tiesības piedalīties konkursa finālā. Apsveicam jauniešus un vēlam veiksmi finālā!!!

 

Mūsu komanda konkursā PROFS 2023

 

PMPMK vadītāja Tatjana Džugleja