RTPV komanda konkursā PROFS 2023 finālā iegūst 2. vietu

Novembra – decembra mēnešos norisinājās Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) organizētais konkurss PROFS 2023, kurā zināšanās par darba tiesībām, darba aizsardzību un sociālo dialogu sacentās 27 vidējo profesionālo izglītības iestāžu komandas no visiem Latvijas reģioniem.

Rīgas reģionālajā pusfinālā mūsu skolas komanda ieguva 1. vietu un  iespēju piedalīties finālā ( komandā piedalījās  – Alise Bušmane, Amanda Pavļukeviča, Andris Zariņš, Jolanta Vesere, Marija Garole, Marta Krista Pūce).

  1. decembrī RTRIT notika konkursa PROFS 2023 fināls ( komandā piedalījās – Alise Bušmane, Amanda Pavļukeviča, Andris Zariņš, Jolanta Vesere, Daniels Veitners, Marta Krista Pūce), kurā mūsu skolas komanda ieguva 2. vietu.

 Konkursa finālā bija jāsagatavo mājas darbs – instrukcija darbam ar datoru, jāsasmīdina žūrija ar anekdotēm par darba attiecībām, un jāatbild uz dažādiem jautājumiem par darba likumu un darba aizsardzību.

Paldies jauniešiem  par darbaspējām un zināšanām.

Paldies pedagogiem, Tatjanai Džuglejai, Santai Frīdmanei, Taņai Ločmelei, Lienei Arnītei, Alīnai Maskaļonokai, par ieguldīto darbu komandas sagatavošanā, kā arī pedagogu komandai par palīdzību anekdošu atlasē – Alīnai Maskaļonokai, Zandai Batņai, Ilzei Pirktiņai, Ilutai Moldanei Greiškanei, un visiem, kuri atbalstīja un vēlēja veiksmi.