Karjeras izglītības mēnesis programmā “Loģistika”.

Decembrī RTPV notika karjeras mēnesis profesionālās izglītības programmā “Loģistika”. Visu mēnesi norisinājās daudzveidīgi pasākumi – 3. L kurss devās  ekskursijā uz loģistikas uzņēmumu SIA “AMBER DISTRIBUTION LATVIA”, kurš ir labākais distribūcijas uzņēmums Latvijā, konkurss-viktorīna “Sagatavo kravu transportēšanai”, tikšanās ar Aleksandru Kotļaru no Transporta un sakaru institūta, kurš stāstīja par  iespēju turpināt izglītību augstskolā, kā arī par aktualitātēm un jaunākajām tendencēm loģistikas nozarē.

Konkursā “Sagatavo kravu transportēšanai” 1. vietu ieguva 4.L kursa izglītojamā Diāna Liepiņa un Dāvis Vaičulēns, 2. vietu 2. G kursa izglītojamā Anastasija Grigorjeva un Ingrīda Vorfolomejeva un 3. vietu 2. G kursa izglītojamā Dominika Zigmonte un Roberts Rimševics.

 Loģistikas programmas izglītojamie audzināšanas stundas laikā, ciemojās pie citu kursu izglītojamajiem, lai pastāstītu par loģistikas darbinieka profesiju un galvenajiem pienākumiem. Noslēgumā izglītojamie izpildīja interesantu testu par dzirdēto loģistikas jomā Kahoot sistēmā.

Karjeras mēnesi organizēja  profesionālās izglītības programmas “Loģistika” atbildīgais pedagogs A. Krūze-Bogdanovs. Paldies pedagogam A. Krūzem-Bogdanovam par ieguldīto darbu pasākumu organizēšanā.

 

Konkurss-viktorīna “Sagatavo kravu transportēšanai”.

3.L kursa izglītojamie ekskursijā uzņēmumā SIA “AMBER DISTRIBUTION LATVIA”.

Aleksandrs Kotļars no Transporta un sakaru institūta.